Podpora a servis


Přístroje pro měření v oblasti 2D a 3D, zjišťování mechanických vlastností materiálů nebo výrobků, příprava metalografických výbrusů.
 

Podpora a servis


Non stop


Dodáním jakéhokoliv měřícího či zkušebního stroje, přístroje či zařízení se naše starost o vás nekončí, ale začíná v podobě záručního a pozáručního servisu na všechny námi dodávané měřicí a zkušební stroje.
Naši technici jsou vám plně k dispozici více než 16 hodin denně a zajišťují pro vás spolehlivý a nepřetržitý chod vašich strojů a zařízení.


Servis


Aby vaše přístroje podléhaly opotřebení co nejméně, provádíme také pravidlené kontroly, záruční i pozáruční servis a přípravu stroje na stěhování.

Našim zákazníkům nabízíme plnou on-line podporu tzn. vzdálenou správu Vašeho stroje, připojeného k Internetu z našeho střediska.


Školení


Školení je u nových strojů samozřejmostí. Ukázalo se však, že je velice výhodné, pokud se školení provede i s určitým odstupem času, kdy už je možné ujasnit si detaily způsobu práce se strojem, případně zaškolit nové pracovníky.


3D měření


Nabízíme Vám měření naším přenosným 3D ramenem. Měřit můžeme Vaše výrobky v Kladně nebo můžeme přijet za Vámi a změřit Váš výrobek u Vás na místě. Protokol s naměřenými hodnotami je samozřejmostí.

(Toto měření není však primárním cílem firmy – domluvte si měření dostatečně dlouho dopředu.)


Kalibrace


Kalibrace provádíme jak u souřadnicových měřicích strojů a profilprojektorů, tak u přenosných měřicích ramen.


Náhradní díly/příslušenství


Ke všem strojům a přístrojům dodáváme veškeré příslušenství (software, držáky, pomůcky pro měření a zkoušení a také náhradní díly).


Upgrade strojů – retrofity


Souřadnicové měřící stroje – ve vašem souřadnicovém stroji vyměníme pouze díly, které nejsou kompatibilní s naší elektronikou a stroj vybavíme počítačem s nejnovějším softwarem. Upgrady provádíme již několik let na měřících strojích téměř všech značek např. Poli, Wenzel, Dea a další.

Univerzální zkušební stroje (trhačky) – z vašeho starého stroje se zachová vše, co je v pořádku a stroj se vybaví novou elektronikou a počítačem se softvarem. Upgradovat lze jak elektromechanické stroje, tak i hydraulické zkušební stroje.

Tvrdoměry – z vašeho tvrdoměru uděláme zařízení na současném technickém standardu, přístroj se vybaví elektronikou a případně počítačem se softwarem.