Podpora a servis


Přístroje pro měření v oblasti 2D a 3D, zjišťování mechanických vlastností materiálů nebo výrobků, příprava metalografických výbrusů.
 

Non stop


Dodáním jakéhokoliv měřícího či zkušebního stroje naše starost o Vás nekončí, ale začíná v podobě záručního a pozáručního servisu na všechny námi dodávané zařízení.

Naši technici jsou Vám plně k dispozici více než 16 hodin denně a zajišťují pro Vás spolehlivý a nepřetržitý chod vašich přístrojů.


Servis


Aby Vaše přístroje podléhaly opotřebení co nejméně, provádíme také pravidelené kontroly, záruční i pozáruční servis a přípravu stroje na stěhování.

Našim zákazníkům nabízíme plnou on-line podporu z našeho střediska tzn. vzdálenou správu Vašeho stroje připojeného k Internetu.


Školení


Školení je u nových strojů samozřejmostí. Ukázalo se však, že je velice výhodné, pokud se školení provede i s určitým odstupem času, kdy už je možné ujasnit si detaily způsobu práce se strojem, případně zaškolit nové pracovníky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


3D měření


Nabízíme Vám měření naším přenosným 3D ramenem. Měřit můžeme Vaše výrobky v Kladně nebo můžeme přijet za Vámi a změřit Váš výrobek u Vás na místě. Protokol s naměřenými hodnotami je samozřejmostí.

(Toto měření není však primárním cílem firmy - domluvte si měření dostatečně dlouho dopředu.)


Kalibrace


Kalibrace provádíme jak u souřadnicových měřicích strojů a profilprojektorů, tak u přenosných měřicích ramen.


Náhradní díly/příslušenství


Ke všem strojům a přístrojům dodáváme veškeré příslušenství (software, držáky, pomůcky pro měření a zkoušení a také náhradní díly).


Upgrade strojů - retrofity


Souřadnicové měřící stroje - ve vašem souřadnicovém stroji vyměníme pouze díly, které nejsou kompatibilní s naší elektronikou a stroj vybavíme počítačem s nejnovějším softwarem. Upgrady provádíme již několik let na měřících strojích téměř všech značek např. Poli, Wenzel, Dea a další.

Univerzální zkušební stroje (trhačky) - z vašeho starého stroje se zachová vše, co je v pořádku a stroj se vybaví novou elektronikou a počítačem se softvarem. Upgradovat lze jak elektromechanické stroje, tak i hydraulické zkušební stroje.

Tvrdoměry - z vašeho tvrdoměru uděláme zařízení na současném technickém standardu, přístroj se vybaví elektronikou a případně počítačem se softwarem.