INSPECVISION – PLANAR


Přístroje pro měření v oblasti 2D a 3D, zjišťování mechanických vlastností materiálů nebo výrobků, příprava metalografických výbrusů.
 

PLANAR 2D

PLANAR 2D je 2D kontrolní stroj, který umožňuje výrobcům jednoduše a rychle ověřovat kvalitu 2D výrobků. Porovnání s CAD jmenovitými daty a reverzní inženýrství během několika sekund.

Systém je používán pro velmi rychlé měření nebo reverzní inženýrství plochých částí, které byly vyrobeny na laserových, plazmových a vodních tryskových řezacích systémech, stejně jako děrované a některé lisované díly.

Stroje PLANAR fungují ve více než 30 zemích po celém světě a seznam uživatelů rychle roste. Uživatelé PLANARu se pohybují od malých společností až po společnosti s celosvětovou působností, které pokrývají téměř každý průmysl, který používá plechy, jako jsou elektronika a komunikační průmysl, automotive a letecký průmysl.

Více informací na stránkách výrobce:

https://inspecvision.com/


Měřicí rozsahy:

Velikost měřených součástí od 500 x 333 mm až do 2 355 x 1 570 mm

Rychlost měření:

Dle měřicího rozsahu PLANARu od 0,012mm do 0,1 mm
(Výsledky přesnosti jsou ověřovány pomocí testů založených na ISO 10360)

Přesnost:

- měření <0.25 sekund,

- zpracování naměřených hodnot a výstup - 25 sekund.

Při menších součástí lze provádět měření několika dílů současně ve stejných časech. (Výsledky přesnosti jsou ověřovány pomocí testů založených na ISO 10360)

Měření a výtup:


Reverzní inženýrství: